Ügyfélszolgálat, hibabejelentés: 06-72/333-987     E-mail: ugyfelszolgalat@vhcom.hu

Pályázati kiírás

Informatikai rdsz. üzemeltető

munkatárs felvételére!

Feladatok:

  • Különböző üzleti, ügyfél specifikus alkalmazások támogatása
  • Hibák felderítése és dokumentálása
  • Ügyfelek informatikai kérdéseivel, problémáival kapcsolatos feladatok megoldása távoli segítségnyújtás eszközeivel vagy helyszíni megjelenéssel
  • Rendszerek előkészítése, telepítése, betanítása, üzemeltetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása
  • Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, logok elemzése, frissítések, verzióváltások végrehajtása Windows platformon
  • Felhasználói  tanácsadás
  • Saját helpdesk rendszer napi használata, a bejelentések és a megoldások, egyéb információk rögzítése, tudásbázis vezetése

Szakmai elvárások:

  • Windows operációs rendszerek magas szintű ismerete
  • T-SQL ismerete (telepítésben és használatban gyakorlat – előny)
  • Angol szakmai szövegértés és használat
  • Szerver, munkaállomások és perifériák szoftver- és hardver hibáinak felderítése, megoldása
  • Hálózati és internet kommunikáció ismeretek
  • Informatikai üzemeltetésben szerzett tapasztalat - előny
  • Jártasság ügyviteli rendszerek használatában – előny

Egyéb elvárások:

  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Probléma megoldás orientált gondolkodás
  • Stressz- és monotonitástűrés
  • Csapatmunkára való képesség
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség (művelt köznyelv használata)
  • "B" kategóriás jogosítvány

-           Szakmai és feladatorientált elhivatottság

-           Kitartó szorgalom és tanulékonyság

  • Precíz, megbízható, önálló, felelős munkavégzés

Amit cégünk kínál:

  • a feladat ellátásához szükséges teljes infrastruktúra
  • kitartó munkával a gyakorlatban elsajátítható magas szintű szakmai tudás és tapasztalat megszerzése
  • gyakorlatban biztosított gyors és folyamatos szakmai fejlődés
  • csapatmunkával együtt járó, gyors tanulási lehetőség
  • kitartóan hatékony és eredményes teljesítés mellett anyagi biztonság

Fényképes önéletrajzzal a palyazat@vhcom.hu címre.

Önéletrajzát az alábbi tartalommal várjuk:

  • Név, telefon, lakcím, született, éltkor, családi állapot.
  • Iskolai, szakmai végzettségek.
  • Eddigi munkahelyek, munkakörök és feladatok időrendben. Szakterületen töltött gyakorlatok.
  • Jelenleg mit csinál?
  • Célok, jövőbeni szakmai és munkavállalói elképzelések
  • Érdeklődési területek, eredmények.
  • Egyéb közlendők.

Az önéletrajzokat a beérkezések sorrendjében értékeljük.

A pályázati kiírásunk a munkakör betöltéséig érvényes, azt követően a WEB lapon már nem olvasható.